Dameware Remote Everywhere bulut tabanlı ve tamamıyla yeni bir arayüz ile karşınızda.

IT Profesyonellerinin uzaktan destek konusunda bugüne kadar Dameware Mini Remote Control ve Dameware Remote Support ürünleri ile sahip olduğu tüm birikimleri ve ihtiyaçları göz önüne alarak tasarlanmış Dameware Remote Everywhere, uzaktan bağlantı ve teknik destek için gerekli olan tüm araçları bünyesinde barındırıyor.

Bulut tabanlı yapısı ile tüm MacOS, Linux ve Windows işletim sistemlerin web applet veya agent üzerinden bağlantı imkânı veriyor. Aynı zamanda Android ve Ios da indireceğiniz uygulama ile cep telefonu veya tabletlere da bağlantı imkânı sağlıyor.

Yeni arayüz ile tüm özelliklere tek bir ekrandan erişebiliyorsunuz. Sisteme giriş yaptığınızda sizi gösterge paneli karşılıyor. Bu panelde sisteme giriş yapmış teknisyenleri, aktif olan bağlantıları, ertelenmiş destek isteklerini, sistemdeki toplam cihazları (aktif, inaktif sayıları ile beraber), bekleyen destek isteklerini, cevap verilemeyen istekleri ve son yirmi dört saatteki bağlantıları görebiliyorsunuz.

Sol taraftaki menüden yeni bağlantı oluşturabilir, Sistemdeki cihazları ayrıntılı olarak görebilir, o anda yapılan bağlantıları görebilir, şirket profili ve agent ayarlarını yapabileceğiniz bölüme gidebilir, yönetim paneline erişebilir, raporlara bakabilir ve program araçlarını indirebileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz.