Kurumsal Bilişim Ürünleri Geri Dönüşümü

Perasis olarak amacımız, kullanım ömrü en az 7 yıl olan kurumsal ürünleri KOBİ’lerin kullanımına sunmak. KOBİ’ler sıfır kurumsal ürün maliyetleri yüksek olduğu için son kullanıcı ürünleri satın alıyorlar. Son kullanıcı ürünleri gün içinde uzun süreli kullanım, titreşim, ses ve nem koşullarına uygun olmadığı için ömürleri kısa ve verimsiz ürünlerdir. KOBİ’lere verimsiz son kullanıcı ürünler yerine, ömrünü tamamlamamış ve tüm sanayi şartlarına uygun kurumsal ürünler sunuyoruz. Teknik kontrollerini ve bakımlarını yaparak teslim ettiğimiz ikinci el ürünler sayesinde hem daha az yatırım gerekiyor hem de çok daha stabil ve uzun ömürlü çözüm üretilmiş oluyor. Bu süreçte milli servet olarak gördüğümüz, yurt dışına bağımlı olunan bilgisayar teknolojileri için daha az para yurt dışına çıkmış oluyor.

Kurumsal İkinci El Ürün Hizmetleri, BT ürünlerinizin yenilenmesi veya yeniden pazarlanmak için sınıflandırılması, envanterinin oluşturulması, içindeki verilerin temizlenmesi, transfer edilmesi, kontrol edilmesi, bakım ve temizlik yapılması ve sıfırdan kurularak satışa hazır getirilmesi işlemlerini kapsar.

Kurumsal İkinci El Ürünlerinize Değer Katıyoruz

İkinci el kurumsal ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz.

İkinci el kurumsal ürünlerinizi değeri karşılığında sizden satın alıp, bakım ve temizlik işlemlerinden sonra tekrar satışa sunuyoruz.  Hem işletmenize finansal kaynak sağlıyor hem de ülkemiz için milli servet olan kurumsal ürünleri yeniden kullanıma sunarak ekonomiye geri kazandırıyoruz.

İkinci el kurumsal ürünleri temin edebilirsiniz.

Bakım, temizlik ve yenilemeleri yapılmış kurumsal ikinci el ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Ürünleri 1 ay garantili olarak teslim ediyoruz. Kurumsal ürünlerin en önemli özelliği; nemli ve titreşimli ortamlarda dahi uzun süreli kullanılabilmesidir.

Milli Servet / Ekonomiye Katkı.

Yeni kurumsal ürünlerin fiyatları 2000$ ile 4.000$ aralığındadır. Yurtdışına giden bu tutarlar cari açık olarak milli ekonomiye yansımaktadır. Bu nedenle kurumsal ürünlerin kullanım ömrü olan 7 yıl boyunca aktif kullanılması, yeni alımlarını azaltmaktadır.