Şirket mailinizi Gmail’e taşıyalım

Şirket mailleriniz istediğiniz gibi çalışmıyor? gönderdikleriniz gitmiyor, size gönderilenler zamanında gelmiyor mu ? Dünyanın en büyük firmaları artık kendi bünyelerinde email sunucusu barındırmadığını ve şirket mailleri için Gmail Kurumsal’ı tercih ettiğini biliyor muydunuz?

Gmail Kurumsal ile e-postalarınız geçikmeden alıcısına ulaşır ve size gönderilen anında gelir. Ayrıca, dünyanın en gelişmiş spam filtresi sayesinde gereksiz ve virüs içeren e-postalarlardan da kurtulmuş olursunuz.

Gmail Kurumsal’a kendiniz hesap açarak geçebileceğiniz gibi, bir Google Cloud İş Ortağı aracılığı ile de geçebilirsiniz. Kendiniz geçmeniz durumunda birçok kurulum işlemini kendiniz yapmanız gerekmetedir. Google İş Ortağı ile geçiş yapmanız durumunda bu süreç daha hızlı olacak ve kesinti ihtimali ortadan kalkacaktır.

Ayrıca eğer tercih ettiğiniz Google İş Ortağı Türkiye’de yerleşik bir firma ise destek alabilicek ve kredi kartı ile ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Perasis Teknoloji Google Cloud Partner olarak 2011’den günümüze birçok firmada başarılı email taşıma işlemi gerçekleştirmiştir. Referanslarımız ve daha detaylı bilgi için bizi her zaman arayabilirsiniz.